Proč MT audio?

Profesionální vybavení
Profesionální vybavení
Vybavení studia je na profesionální úrovni standardů poplatných dnešní době. Používáme zařízení osvědčených značek. Yamaha, RME, SSL, Audio technica, AKG, TC electronic, Pro tools, Cubase Pro, Warm audio, Neumann, Ruppert Neve, atd.
Nahrávací studio
Nahrávací studio
Nahrávací studio je umístěno v Jihlavě na ulici Polenská s možností parkování přímo u studia.  Klientům nabízí možnost být přítomný u tvorby jejich produktů.
Databáze hlasů
Databáze hlasů
Pracujeme s hlasy profesionálních herců Horáckého divadla v Jihlavě, ale také s hlasy z jiných profesionálních divadel po celé republice .Ukázku jejich hlasu si můžete poslechnout v naší databázi.
25 let praxe v oboru
25 let praxe v oboru
MT Audio vzniklo v Březnu 2017, avšak moje začátky výrovy zvukových produktů se datují od roku 1996. V té době jsem nastoupil do nejúspěšnějšího rádia na Vysočině, kde jsem se po celou dobu věnoval práci v nahrávacím studiu. A zároveň pracoval jako vedoucí produkce. V současné době pracuji i jako zvukař Horáckého divadla v Jihlavě.

Kdo je MT AUDIO?

Jmenuji se Marek Točík, přes 20 let jsem vyráběl reklamní spoty, upoutávky, proma a zároveň se staral o vše, co souviselo s prací se zvukem v nejúspěšnějším komerčním rádiu na Vysočině.
Nyní Vám tyto služby mohu nabídnout ve svém studiu MT AUDIO. Vyrobený spot dodám i s tzv. rodným listem a je Vám plně k dispozici k Vaším účelům.  Samozřejmostí je i tvorba textu pro Váš reklamní spot a možnost zprostředkování odvysílání ve Vámi vybraném médiu.  Dále nabízím jakékoliv úpravy a střihy hudby k módním přehlídkám, tanečním vystoupení, ozvučení Vašeho videa a podobně, možnost převodu starších nahrávek z MD a DAT digitální cestou do nových formátů. 
V současné době pracuji také jako zvukař Horáckého divadla v Jihlavě a spolupráce s profesionálním hereckým souborem mi umožnila vytvořit rozsáhlou hlasovou databázi.
Zároveň jsem navázal velice úzkou spolupráci se společností SB Films, která velmi profesionálně zvládne další Vámi požadované služby v oblasti marketingu a reklamy (foto, video, web, logo, atd.)